Akce předškoláků

Děti, které v září nastupují do 1. tř. ZŠ, ještě čeká pár akcí:

15. června 2020 se v Kulturním domě uskuteční SLAVNOSTNÍ ROZLOUČENÍ A PASOVÁNÍ NA ŠKOLÁKY. Děti vystoupí s krátkým programem a poté je bude klaun PEPINO PRCEK pasovat na školáky. Dětem budou předány dárky na památku na MŠ. Na této akci budeme dodržovat aktuální hygienická opatření (roušky).

18. června 2020 připravujeme pro děti na školní zahradě ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE SE ZVÍŘÁTKY. Děti se mohou těšit na odpoledne plné zábavných úkolů a závěrečné veselé vyhodnocení. Jídlo a pití bude zajištěno.  Nocování s dětmi v MŠ letos nebude.

25. června 2020 pojedou děti autobusem do Valašského Meziříčí na DĚTSKÉ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ a na HVĚZDÁRNU. Děti si přinesou batůžek s pláštěnkou a přilbu na kolo. Svačinu i pití děti dostanou v MŠ. SRAZ NEJPOZDĚJI V 7:15 !!!