ÚNOR


  • Začátkem února proběhlo vyhodnocení celorepublikové výtvarné soutěže s názvem „Máme rádi zvířata“, kterou pořádala Státní veterinární správa. Právě naši předškoláci obsadili krásné 2. místo a vyhráli dvě farmářské stavebnice „Playmobil“ v hodnotě 4 500Kč.

 

 

 

 

 

  • V sobotu 16. února 2019 se uskutečnil dlouho očekávaný DĚTSKÝ KARNEVAL s Klauny na volné noze, který se těšil velké návštěvnosti a spokojenosti dětí i rodičů. I na večerních ŠIBŘINKÁCH jsme se výborně bavili se skupinou TakzatruP. Děkuji všem, z řad rodičů i zaměstnanců mateřské školy za vaši akčnost a bezproblémový průběh akcí. Každý článek byl důležitý! Vážím si vaší dobrovolné práce pro vaše děti. Chtěla bych zároveň poděkovat všem sponzorům, kteří věnovali malé i větší ceny do tomboly a kola štěstí.

 

 

 

 

  • Během zimních měsíců pozorujeme změny v přírodě.
  • Těšíme se na poznávání práce dospělých na exkurzích. Děti navštívily opravnu obuvi. Na poště poslaly dopis, který napsaly dětem do MŠ v Ladcích.
  • Společně jsme si užili muzikantské dopoledne. Paní učitelky představily dětem tradiční i netradiční hudební nástroje a uspořádaly pro děti koncert, do kterého se samozřejmě všichni zapojili!
  • Ve dnech 20. února a 22. února za námi přijela paní Hašová s canisterapeuticky cvičeným pejskem Aničkou a diskuzí o tom „Co dělat, když  … “.
  • Dne 21. února k nám přijelo Divadlo Leonka s pohádkou „Jak víla hledala vločku“ .
  • Během jarních prázdnin jsou děti spojeny v I. třídě “Koťátek” (25. 2. – 1. 3. 2019).