DESATERO PRO RODIČE PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU


DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU   

Naše paní učitelky připravují děti hravou formou na bezproblémový přechod z mateřské do základní školy po celou dobu předškolního vzdělávání.Rodiče byli seznámeni s doporučujícím materiálem MŠMT vytvořeným odborníky na předškolní vzdělávání: „Desatero pro rodiče dětí předškolního věku“. Je určen rodičům, kteří se zajímají o vzdělávání svého dítěte a vítají přehled základních dovedností, které má mít dítě před vstupem do základní školy. Tento materiál naleznete i na stránkách ministerstva školství. A jako bonus dostávají rodiče každý týden rozpracovaný jeden z bodů tak, abychom společnými silami stihli vše  procvičit před zápisem do ZŠ, který dovednosti dětí 15.dubna 2020 ověří. 

Protože jsou někteří předškoláci omluvení, po dobu uzavření ZŠ, dáváme ke stažení rozpracované body k dispozici alespoň zde. 🙂