UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY OD 27. ÚNORA 2021

Vážení rodiče,

Vláda na svém jednání 26. února 2021 rozhodla vzhledem k vážné aktuální epidemické situaci o dalších změnách v provozu škol a školských zařízení od 27. února 2021.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření:

ZAKAZUJE OSOBNÍ PŘÍTOMNOST DĚTÍ V MATEŘSKÉ ŠKOLE.

Z tohoto důvodu MATEŘSKÁ ŠKOLA KELČ OD 27. 2. 2021 zatím do 21. 3. 2021 přerušuje provoz.

Mateřská škola bude poskytovat vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné.

Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu (zdravotníci, záchranné složky, atd.), může být poskytována péče v určených školách a školských zařízeních, viz krizové opatření č. 212 ze dne 26. února 2021.

OŠETŘOVNÉ:

Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení. Rodiče mohou získat informace o ošetřovném na tomto odkaze:

Po dobu přerušení provozu je dětem automaticky odhlášena strava a omluvena docházka.

O možném znovuotevření mateřské školy budete opět informováni.

Pokud si budete chtít vyzvednout ve školce nějaké věci dětí, např. pyžamo na oprání, můžete v čase mezi 8. – 12. hod.

Děkuji za pochopení a těšíme se, až se s vašimi dětmi budeme moci opět setkat.