CO NÁS JEŠTĚ ČEKÁ V KVĚTNU


Jsme rádi, že po znovuotevření mateřské školy se nám vrátily téměř všechny děti a mohli jsme první týden prožít v běžném režimu ve všech třídách. Do konce školního roku bychom chtěli stihnout alespoň něco málo, co půjde. V květnu nás ještě čeká:

17. – 21. 5. BAREVNÝ TÝDEN … tzn. každý den je zaměřen na určité barvy, děti mohou přijít v oblečení v těchto barvách, mít různé doplňky (budeme je počítat). Není ale potřeba nakupovat nové oblečení 🙂   Nebudou chybět ani hry a činnosti zaměřené na barvičky a také barevný jídelníček.

pondělí: bílo– černá

úterý: žlutočervená

středa: pestrobarevná

čtvrtek: zelenooranžová

pátek: hnědorůžovomodrá

Ve čtvrtek 27. 5. v dopoledních hodinách bude probíhat fotografování tříd na společnou fotografii. Pokud budete chtít, aby se vaše dítě fotilo i s nějakým kamarádem zvlášť, napište jména na připravený papír v šatně MŠ. Je potřeba, aby s tím souhlasili i rodiče kamaráda.

V pátek 28.5. pojedou jen předškoláci na dopravní hřiště a pokud už bude otevřena hvězdárna, pojedou na exkurzi i tam.

V úterý 1.6. plánujeme ve školce malou oslavu Dne dětí. Pokud opatření dovolí, přijede za dětmi divadlo Koloběžka s pohádkou “Krkonošská čarovná fajfka”. Pokud ještě divadla nebudou, zahrají dětem pohádku samy paní učitelky. Děti dostanou dárek hrazený z prostředků Sdružení rodičů.