KVĚTEN V MATEŘSKÉ ŠKOLE


Během měsíce dubna se děti pilně připravovaly na oslavu “Dne matek”, vyrobily maminkám malá přáníčka a učily se básničky, písničky a pohádky. Po dvou letech opět můžeme pozvat maminky a babičky na malé posezení do školky, a to ve čtvrtek 5. května. U “Koťátek” začínáme v 15. hod., u “Ježečků” a “Berušek” začínáme v 15.30 hod.

Předškoláci, kteří jsou přihlášeni na kurz plavání, jezdí od 2.5. každé pondělí na krytý bazén do Hranic. Čeká je 9 lekcí- až do konce června.

Ve středu 11.5. přijede za dětmi Divadlo Smíšek s pohádkou Vesmírné dobrodružství.

V pátek 20.5. vyjedeme s dětmi dvěma autobusy na školní výlet do zoologické zahrady v Lešné.

V sobotu 28.5. přednesou předškoláci pásmo básniček nově narozeným miminkám a jejich rodičům na Vítání občánků.

V úterý 31.5. se budou děti fotografovat na společnou fotografii třídy.

Oslavu Dětského dne letos budeme mít ve středu 1.6. jen v rámci dopoledních činností v mateřské škole. Paní učitelky zahrají dětem pohádku Brémští muzikanti a děti dostanou dárek hrazený z prostředků Sdružení rodičů. Další den se také vydáme hledat poklad po Kelči a nejbližším okolí.