LEDEN A ÚNOR V MŠ


Nový rok 2022 jsme v MŠ zahájili v běžném režimu. Přihlášené děti absolvovaly lyžařský kurz s Eskimákem na Trojáku. Děti, které na lyžák nejezdily, navštívily na Tři krále kostel sv. Petra a Pavla, kde si prohlédly betlém a vánoční výzdobu.

Co nás čeká dále?

V úterý 18.1.2022 navštíví děti v MŠ herec a muzikant Ivan Urbánek s představením Ententýky.

Karneval, který se měl uskutečnit v sobotu 29.1. v kulturním domě, z důvodu současných opatření přesuneme na jarní měsíce (podle aktuálních možností). Přesto si ale malý karneval prožijeme s dětmi jen ve třídách ve čtvrtek 27.1. během dopoledních činností.

V týdnu od 31.1. budeme poznávat různé hudební nástroje a zahrajeme si s dětmi na muzikanty při velkém společném koncertu.

V únoru- 24.2. přijede za dětmi Sférické kino. V nafouknuté kupoli děti zhlédnou pohádku Začarovaný korálový útes.