LEDEN V MŠ


Ve středu 6.1.2021 navštívily děti kostel sv. Petra a Pavla v Kelči, kde si prohlédly betlémy a zazpívaly koledy. Příběh třech králů také zahrály v mateřské škole ostatním dětem děti ze 3. tř. Berušek v úterý 5.1.2021.

Ve středu 13.1.2021 mělo přijet za dětmi divadlo Rolnička s úplně novou pohádkou. – přesunuto zatím na neurčito

V běžných činnostech se budeme naplno věnovat zimnímu tématu našeho Školního vzdělávacího programu s názvem „My se mrazu nelekneme, do přírody vyběhneme“. Děti budou pozorovat změny v přírodě, podle sněhových možností budou na školní zahradě vyšlapávat cestičky, stavět sněhuláky a bunkry. Ke konci ledna si také zahrajeme na muzikanty a uspořádáme s dětmi velký koncert.

Během ledna každý rok žije mateřská škola přípravami na Dětský karneval a Šibřinky pro dospělé. Obě tyto akce se měly uskutečnit v sobotu 6.2.2021. Ze známých důvodů ale letos neproběhnou. Pokud to půjde, uspořádáme karneval pro děti v prvním únorovém týdnu jen ve školce v rámci dopoledních činností.