LEDEN V MŠ


Leden začneme navázáním na vánoční svátky. Připomeneme si příběh Třech králů, kteří donesli do Betléma Ježíškovi dary. Tento příběh jednoduše ztvární děti ze 3. tř. Berušek pro děti v 1. a ve 2. třídě ve čtvrtek 5.1.2023.

V pátek 6.1. při dopolední vycházce navštívíme kostel sv. Petra a Pavla v Kelči, kde si prohlédneme vystavené betlémy a zazpíváme koledy.

V týdnu od 16.1. do 20.1. proběhne 8. ročník lyžařského kurzu opět ve spolupráci s lyžařskou školou Eskimák, v celkovém rozsahu 12, 5 hod. S přihlášenými dětmi budeme letos jezdit na kopec Svinec u Nového Jičína. Aktuální informace podle sněhových podmínek budou předány v týdnu od 9.1. 

V pátek 27.1. navštíví děti v mateřské škole divadlo Smíšek s pohádkou „Jak Honza neuměl do pěti napočítat“.

To už ale budeme v plné přípravě a chystání na Dětský karneval a Šibřinky pro dospělé. Tyto dvě velké akce se uskuteční v sobotu 28.1.2023 v Kulturním domě v Kelči. Tímto už nyní prosím co nejvíce rodičů o pomoc s přípravou a realizací, sponzory o štědrou otevřenou dlaň a o hojnou účast všech, kdo by mohli přijít a svojí útratou podpořit další plánované akce pro děti. 😊

detsky_karneval-plakat_na_sirku_PDF

sibrinky_-_plakat_na_sirku_PDF