LISTOPAD V MŠ

V listopadu budeme dále pokračovat v podzimních tématech. Budeme sypat ptáčkům do krmítek semínka a jiné dobroty, seznámíme se se zvířátky z lesa, která se chystají k zimnímu spánku, budeme pozorovat a zaznamenávat změny počasí.

Ve středu 15. listopadu navštíví děti v mateřské škole divadlo Smíšek s pohádkou „Princezna s kozíma rohama“.

Ve čtvrtek 30.11. čeká děti v každé třídě předvánoční muzikoterapie s názvem „Cesta do Betléma“.

A to už se bude chýlit ke konci listopadu, kdy budeme vyhlížet příchod adventní doby. Společně s dětmi budeme v každé třídě vázat větvičky do adventního věnečku a zdobit ho svíčkami a ozdobami.

Tímto se pomalu přehoupneme do prosince, kdy nás čeká prožívání adventní doby = chystání na Vánoce.

V sobotu 2.12. vystoupí děti ze 2. tř. Ježečků a 3. tř. Berušek na Mikulášském jarmarku na náměstí v Kelči.