ÚNOR V MŠ


I letos se děti z naší školky zapojily do soutěže PEZ– sportujeme rádi. Jejich společný obrázek je vystaven na internetových stránkách PEZ, kde můžete pro nás opět všichni hlasovat až do 13. 2. 2023 (www.pez.cz/proskolky). V loňském roce jsme díky vašemu početnému hlasování získali 2. místo a hodnotné odměny. Prosíme znovu o spolupráci.

V prvním týdnu v únoru se v tématu „My jsme malí muzikanti“ seznámíme s netradičními hudebními nástroji a vyzkoušíme si hru na ně. V pátek 10.2. také uspořádáme velký koncert, do kterého zapojíme všechny děti z celé školky.

Ve čtvrtek 9.2. přijede za dětmi divadlo Kašpárkův svět a zahraje dětem marionetovou pohádku O princezně Rozmařilce.

V pondělí 27.2. přijede za dětmi divadlo Koloběžka s pohádkou Rodinka Palečkovic aneb jak vyzrát na bacily!

V týdnu od 13. 2. – jarní prázdniny vyhlášené MŠMT- bude provoz MŠ zajištěn jen ve dvou, popř. v jedné třídě. 

Dále budeme navštěvovat tělocvičnu ZŠ, kde mají děti větší prostor ke cvičení a pohybu a vyzkouší si i cvičení na nářadí, které v mateřské škole nemáme.